top of page

JAK  TO  WSZYSTKO

SIĘ  ZACZĘŁO

Nazywam się 

MACIEJ CHMIEL

i tworzę wspomnienia na długie lata

"Rób to co kochasz a nigdy nie będziesz musiał pracować" - tymi słowami

kieruję się przez cały czas od kiedy jestem DJ i Wodzirejem bo kocham

muzykę i dobrą zabawę.

 

W branży ślubnej i rozrywkowej od 2008 roku.
Z początku jako DJ, obecnie znany jako Wodzirej Maciek. 

Pierwsze kroki za konsolą stawiałem pod czujnym okiem ojca kiedy byłem nastolatkiem na wielu imprezach firmowych w całej Polsce. Przez ten czas spotkałem sporo ciekawych ludzi i zdobyłem obycie sceniczne oraz wiedzę zza kulis. W międzyczasie jako DJ muzycznie prowadziłem ponad 100 przyjęć weselnych z osobami o nieprzeciętnej konferansjerce i autorskich pomysłach.

Kolejnym krokiem w mojej karierze było rozpoczęcie przygody z wodzirejką w 2013 roku i stworzenie własnej marki "Wodzirej Maciek". Coraz bardziej zacząłem zagłębiać się w tej tematyce regularnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz warsztatach. Co pozwoliło mi zostać uczestnikiem ogólnopolskiego ścisłego finału o tytuł "Wodzireja Roku".

​Dobra impreza nie może odbyć się bez wspaniałej atmosfery. Podczas każdej uroczystości jestem tym, który stale ją podkręca. Potrafię wyczuć i odpowiednio dobrać muzykę, którą lubicie. Jako prekursor rywalizacji oczepinowej i innych doskonałych zabaw cały czas zachęcam wszystkich Gości na przyjęciach do czynnego działania.W końcu taniec i muzyka dostarczają pełen wachlarz emocji, które tworzą piękne wspomnienia.

​W ważnych dla was chwilach warto wybierać jakość. Dlatego stawiam na doskonały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Zwracam wielką uwagę na wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Ci którzy ze mną współpracują wiedzą doskonale jak ważna jest dla mnie kultura osobista, odpowiedni strój i koordynacja działań wszystkich podwykonawców. Wszystko po to by nic nie umknęło, a Wy byście mogli zająć się w 100% spędzaniem tych ważnych chwil w gronie najbliższych.

 

Każda impreza to miejsce, w którym spotykają się różne gusta, tradycje, kultury. Dotyczy to nie tylko muzyki ale i najróżniejszych punktów podczas całego wieczoru. Dzięki elastyczności i indywidualnemu podejściu do każdej uroczystości jestem w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom i połączyć wszystkie różności.

DOŚWIADCZENIE

ENERGIA

PROFESJONALIZM

TRADYCYJNIE I NOWOCZEŚNIE

PONAD

250

poprowadzonych
wesel

oraz

500

zagranych
eventów
Finalista 
ogólnopolskiego
konkursu

Wodzirej

Roku

zdjecie o mnie.jpg

STYL MUZYCZNY ?

Wasz jest moim ulubionym
Dzięki muzyce można lepiej poznać  świat i ludzi, wyrobić sobie wyobraźnie i co najważniejsze nie nudzić się. Dlatego cały czas odkrywam nową muzykę nawet tą, która ma już ponad 50lat.
Jazz, Blues and Rock & Roll
Czy mógłbym zagrać ?
EDM, House, Club
Relaksacyjny Jazz, a może Chicago Blues? Każdy rodzaj klasyki XX wieku jest idealny do odprężenia lub napędzenia tak jak największe przeboje Rock & Roll'a.
Let's Twist Again
Wasza muzyka jest dla mnie najważniejsza. Mimo ciągłego doskonalenia się i poznawania nowych gatunków, wykonawców czy utworów, zawsze mogę się nauczyć czegoś również od Was. Dlatego z przyjemnością gram Wasze ulubione utwory.

Jesteś wielbicielem muzyki festiwalowej i klubowej?

Znasz najnowsze przeboje i śledzisz listy na bieżąco?

Możemy przenieść tą energię prosto na twoją imprezę, nieważne czy robisz ją w ogródku, mieszkaniu, pałacu.

One More Time
bottom of page