top of page
Bez nazwy-2.png
Outdoor Wedding
W
E
S
E
L
A

Wybór osoby odpowiedzialnej za muzykę oraz prowadzenie Waszego wesela jest bardzo istotny. Odpowiednia osoba powinna posiadać duże doświadczenie, zaangażowanie oraz podchodzić indywidualnie do każdego klienta.

 

To dlatego od samego początku, aż do ostatniego gościa gram jako Wasz skrzydłowy - mistrz drugiego planu, bo to Wy jako Para Młoda jesteście gwiazdami tego niezwykłego popołudnia i tanecznej nocy. Swoim doświadczeniem wspieram Was przez cały czas tak byście mogli przeznaczyć 100% swojej uwagi na czystą zabawę w tym ważnym dniu.

 

Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie muzycznym, nagłośnieniu oraz oświetleniu co pozwala mi bez żadnych przeszkód rozkręcać nawet te największe wesela liczące powyżej 500 osób.

Moje nowoczesne i eleganckie stanowisko pracy wkomponuje się w waszą wizje wystroju.

Świetna znajomość różnych gatunków muzycznych pozwala swobodnie poruszać się w każdym towarzystwie, a chęć zabawiania innych sprzyja tworzeniu się magicznej atmosfery tworząc niepowtarzalne chwile. 
 

Tak właśnie wygląda moja pasja na waszym przyjęciu. Wszystkie nawet te najdrobniejsze szczegóły realizuję według waszego marzenia by ten dzień był niepowtarzalny i zapadł na długo w pamięci wszystkich.

bottom of page